Kadrnka Peace Wine, limitovaná edice

Do obľúbených

  • Nová, unikátna limitovaná edícia vinárstva Kadrnka, z prestížnych tratí Orechová Hora, Slnečný vrch a Líščí vrch. Edícia ponúkne parádne "vlašiaky" v novom rozdelení, ktoré Jindra Kadrnka pripravil. K2 - víno ovocné, kvetnaté, svieže, suché a dobre piteľné ľahšieho typu. Víno pochádza z mladších viníc – do 15 rokov, tvorené v nereze s jemnou prácou miešania na kvasniciach.
  • K3 - víno vyššej vyzretosti s tónmi zrelého žltého ovocia, v chuti intenzívnej, ovocitej a šťavnatej stredne plného typu. Víno pochádza z viníc medzi 15 a 30 rokmi a je tvorené v nereze či dreve s intenzívnejšou prácou miešania na kvasniciach. K4 - víno vysokej zrelosti s koncentrovanou vôňou a chuťou s tónmi prezretého ovocia s výraznou stopou minerality. Víno pochádza z viníc starších ako 30 rokov a je tvorené dlhšou prácou na kvasniciach a kombináciou dreva či betónu.
  • Riesling

Neprodejné

Kód produktu: 95222

Kadrnka Peace Wine, limitovaná edice

Popis

Výrobca: Vinařství Jindřich Kadrnka
Krajina pôvodu: Česko
Vinárska oblasť: Moravská a česká vína » Mikulovská

Vlastnosti

Objem: 4,50 L
Druh vína: Biele víno
Odroda vína: Riesling (Ryzlink)
Konzumácia: ihneď
Zloženie: obsahuje siřičitany

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Kadrnka

Rodinné vinárstvo Kadrnka sa nachádza vo vinárskej obci Březí u Mikulova v blízkosti slávnej Pálavy a Dunajovských vrchov. Vinohradníctvo a výrobe vína sa rodina venuje už niekoľko rokov. Jindřich so svojou rodinou sú už štvrtou generáciou, ktorá vo vinárstve pokračuje.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť