Kawama 13 Extra Anejo 0,7l

Do obľúbených

  • Tmavo jantárová farba. Aróma so silnými tónmi vyzretého rumu as ľahko ovocným podkresom. Chuť je plná a harmonická. Blend rumov typu reserva, ktorý si najlepšie vychutnáte samotný pri izbovej teplote.
  • Kawama sú kubánske rumy vyrábané tradičnými výrobnými postupmi pod dohľadom skúsených masterov Ronerov, ktorých znalosti sú odovzdávané z generácie na generáciu. Všetky suroviny pochádzajú z Kuby, sú tu spracované a vyznačujú sa prvotriednou kvalitou. Rumy KAWAMA sa teda môžu pýšiť označením "Ron DOP Cuba", čo je chránené označenie pôvodu. Meno Kawama vychádza z bohatej mytológie a odkazuje na korytnačku "caguama", ktorá v minulosti bola uctievaná pôvodnými kmeňmi ako pramáty ľudstva.

77,89 €

111,27 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 130 ks

Kód produktu: KWA013

Kawama 13 Extra Anejo 0,7l

Popis

Výrobca: Kawama
Značka: Kawama
Krajina pôvodu: Kuba

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,70 L
Zloženie: voda, destilát z cukrovej trstiny

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Kawama

Kawama sú kubánske rumy vyrábané tradičnými výrobnými postupmi pod dohľadom skúsených masterov Ronerov, ktorých znalosti sú odovzdávané z generácie na generáciu. Všetky suroviny pochádzajú z Kuby, sú tu spracované a vyznačujú sa prvotriednou kvalitou. Rumy KAWAMA sa teda môžu pýšiť označením "Ron DOP Cuba", čo je chránené označenie pôvodu. To znamená, že daný rum bol vyrobený na Kube v súlade s určitými tradíciami, postupmi a štandardmi.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť