Molinari Limoncello di Capri 0,7l

Do obľúbených

  • Limoncello di Capri je najvyhľadávanejším limoncellom (tradičný taliansky citrónový likér) v reštauráciách a baroch po celom Taliansku. Je vyrábaný iba z citrónov druhu Femminello vypestovaných na ostrove Capri. Citróny Limone di Sorrento I.G.P. sú jediné svojho druhu a vyznačujú sa skvelou rovnováhou medzi kyslosťou a sladkosťou a bohatým obsahom esenciálnych olejov v kôre.
  • Limoncello di Capri sa dodnes vyrába podľa rovnakej, rokmi preverenej receptúry maceráciou citrónovej kôry. Je to čisto prírodný produkt bez farbív, stabilizátorov, prísad a konzervačných látok. V Taliansku sa pije predovšetkým po jedle ako vynikajúci digestív. Podáva sa chladené, samostatne alebo s ľadom. Hodí sa výborne do mix drinkov ako napr. Limoncello Spritz s proseccom či tonikom alebo ako poleva na zmrzlinu. Pohárik na fotke je iba ilustratívny.

19,95 €

28,50 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom > 200 ks

Kód produktu: LDC070

Molinari Limoncello di Capri 0,7l

Popis

Krajina pôvodu: Taliansko

Limoncello di Capri je najvyhľadávanejší limoncello (tradičný taliansky citrónový likér) v reštauráciách a baroch v celom Taliansku. Vyrába sa výlučne z citrónov Femminello pestovaných na ostrove Capri. Citróny Limone di Sorrento I.G.P. sú jediné svojho druhu a vyznačujú sa skvelou rovnováhou medzi kyslosťou a sladkosťou a bohatým obsahom éterických olejov v kôre. Limoncello di Capri sa dodnes vyrába podľa rovnakej osvedčenej receptúry macerovaním citrónovej kôry. Je to čisto prírodný produkt bez farbív, stabilizátorov, prísad a konzervačných látok. V Taliansku sa pije najmä po jedle ako vynikajúci digestív. Podáva sa vychladený, samotný alebo s ľadom. Je vynikajúci do miešaných nápojov alebo ako poleva na zmrzlinu.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 30 %
Objem: 0,70 L
Zloženie: voda, lieh, cukor, extrakt z kôry citrónov Sorrento P.G.I.

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť