Váš košík je prázdný
15,55 €
20,73 €/l
Získajte lepšiu cenu Nakúpte nad 300,00 € s DPH a získajte lepšiu cenu 14,79 €
Doručenie: 2. 4. po celom Slovensku, 7. 4. na výdajných miestach Packety Zobraziť dostupnosť v 14 predajniach Skladom 42 ks
Kód produktu: 95511
| Výrobca: | Vinařství Beneš |
|---|---|
| Krajina pôvodu: | Česko |
| Vinárska oblasť: | Moravská a česká vína Slovácká |
| Obsah alkoholu: | 14 % |
|---|---|
| Objem: | 0,75 L |
| Obsah cukru: | Suché |
| Druh vína: | Červené víno |
| Odroda vína: | Merlot |
| Klasifikácia: | Výber z hrozna |
| Konzumácia: | po 2. roku |
| Ročník: | 2024 |
| Dekantácia: | ne |
| Archivácia: | 2-6 let |
| Počet v kartóne: | 6 |
| Kategória, trieda: | 4 |
| Intenzita: | 4 |
| Zloženie: | obsahuje siřičitany |
| Energetická hodnota: | 341 KJ / 81 Kcal |
|---|---|
| Sacharidy: | 0,8 g |
| z toho cukry: | 0 g |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Bielkoviny: | 0 g |
| Soľ: | 0 g |
Hrozno, oxid siričitý, siričitany
Rodinné vinárstvo Jaroslava Beneša a jeho syna Romana, členov združenia Bonus Eventus, bolo založené v roku 1996. Korene vinárstvo v rodine Benešových siahajú už do začiatku 20. storočia, kedy otec Jaroslava Beneša začal obhospodarovať vinice a pivnica získaný od svojho svokra.