Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Moët & Chandon Brut Imperial + darček

Do obľúbených

  • Ochutnajte šampanské filmových hviezd. K nákupu 1 fľaše Moët & Chandon Brut Imperial teraz získate voucher na pohárik tohto šampanského na Medzinárodnom filmovom festivale v Karlových Varoch. Voucher môžete využiť v Moët Champagne Lounge na terase hotela Thermal počas konania festivalu. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Slamovo zlatá farba so zelenkavými odleskami. Aróma odhaľuje zrelé ovocia (jablko, hruška, biela broskyňa), citrusy, kvetinové tóny (limetkový kvet) s náznakom briošky a orechov. Chuť v sebe snúbi bohatosť a ľahkosť ovocie spoločne so zvodným pohladením jemných bubliniek.
  • Tradičná metóda druhotného kvasenia vo fľaši. 30-40% Pinot Noir, 30-40% Pinot Meunier, 20-30% Chardonnay

Moët & Chandon Brut Imperial + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Moët & Chandon

Moët & Chandon, patriaci do skupiny Louis Vuitton, je jedným z najväčších a najprestížnejších producentov v Champagne - ročne vyrobí približne 26 miliónov fliaš.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť