Piper Heidsieck Rosé Sauvage 0,75l

Do obľúbených

  • Živé, ušľachtilé a intenzívne víno. Jeho sviežosť prezentuje ľahká kyslosť červeného ovocia, ktorá sa zjemní do chutí nakladaného ovocia a červených sliviek.
  • Rosé Sauvage je založené na zmesi asi päťdesiatich crus, kedy sa do výslednej zmesi v závere pridáva červené šampanské, ktoré vínu nedodáva iba štýl typický pre Piper-Heidsieck, ale aj charakteristickú farbu a ovocnú chuť. Výsledkom je živé, ušľachtilé a intenzívne víno. Vhodné ako aperitív alebo na záhradnej recepcii.
  • Tradičná metóda druhotného kvasenia vo fľaši.

38,29 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Iba na predajni

Rezervovat

Kód produktu: 612467

Piper Heidsieck Rosé Sauvage 0,75l

Popis

Výrobca: Piper Heidsieck
Krajina pôvodu: Francie
Vinárska oblasť: Francouzská vína » Champagne

Rosé Sauvage je založeno na směsi asi padesáti crus, kdy se do výsledné směsi v závěru přidává červené šampaňské, které vínu nedodává pouze styl typický pro Piper-Heidsieck, ale také charakteristickou barvu a ovocnou chuť. Výsledkem je živé, ušlechtilé a intenzivní víno. Jeho svěžest prezentuje lehká kyselost červeného ovoce, která se zjemní do chutí nakládaného ovoce a červených švestek. Vhodný jako aperitiv nebo na zahradní recepci.

Vlastnosti

Objem: 0,75 l
Druh vína: Šumivá vína
Konzumácia: ihneď
Počet v kartóne: 6
Kategória, trieda: 6
Intenzita: 4
Zloženie: obsahuje siričitany

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Piper Heidsieck

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť