Plantation 5 Years Old 0,7l

Do obľúbených

  • Plantation 5 Years Old má jemnú jantárovú farbu a výraznú, bohatú vôňu tropického ovocia a vanilky s tónmi bielej broskyne a kokosu. Chuť je na začiatku plná kandizovaného tropického ovocia, ktoré pomaly prechádza do bohatej vanilky, čo je výsledkom zrenia v sudoch po bourbone.
  • Dokonale ju vyvažujú tóny čerstvého ovocia a jemné triesloviny zo sudov po koňaku. Plantation 5 Years Old je kombináciou barbadoských melasových rumov vyrábaných tradičným spôsobom v kotlíkových destilačných zariadeniach aj v moderných kotlíkových destilačných zariadeniach. Tie najprv dozrievali 1 až 3 roky v sudoch po bourbone v domácich tropických podmienkach. Potom bola zmes preložená do starých koňakových sudov a putovala do francúzskych pivníc Château de Bonbonnet na ďalší rok zrenia.

24,95 €

35,64 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 137 ks

Kód produktu: PLAN05

Plantation 5 Years Old 0,7l

Popis

Značka: Plantation
Krajina pôvodu: Barbados

Plantation 5 Years Old má jemnú jantárovú farbu a výraznú, bohatú vôňu tropického ovocia a vanilky s tónmi bielej broskyne a kokosu. Chuť je na začiatku plná kandizovaného tropického ovocia, ktoré pomaly prechádza do bohatej vanilky, čo je výsledkom zrenia v sudoch po bourbone. Dokonale ju vyvažujú tóny čerstvého ovocia a jemné triesloviny zo sudov po koňaku. Plantation 5 Years Old je kombináciou barbadoských melasových rumov vyrábaných tradičným spôsobom v kotlíkových destilačných zariadeniach aj v moderných kotlíkových destilačných zariadeniach. Tie najprv dozrievali 1 až 3 roky v sudoch po bourbone v domácich tropických podmienkach. Potom bola zmes preložená do starých koňakových sudov a putovala do francúzskych pivníc Château de Bonbonnet na ďalší rok zrenia.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,70 L
Počet v kartóne: 6

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť