Remedy Spiced - Golden 1920´s Edition 0,7l box

Do obľúbených

  • Limitovaná edícia Remedy Spiced Golden 20's Edition v darčekovej tube oslavuje korene značky, ktoré siahajú až do 20. rokov minulého storočia. V tom čase v Amerike platila prohibícia a alkohol sa dal legálne kúpiť len na lekársky predpis. Tento "liek" kombinujúci rum a korenie pripravoval každý lekárnik podľa vlastného receptu. Takto vznikla kategória "Spiced Rum" alebo korenených rumov. Remedy znamená v angličtine "liek".
  • Remedy Spiced Rum je zmes rumov pochádzajúcich z Dominikánskej republiky, Trinidadu a Tobaga a Barbadosu. Každý z týchto rumov zrel určitý čas v drevených sudoch. Nakoniec je Remedy obohatený o korenie podľa pôvodnej receptúry.
  • Vôňa Remedy Spiced Rum je príjemnou kombináciou korenistých a sladkých tónov. Tie sú prítomné aj v chuti, kde sa prelínajú s tónmi pomarančovej kôry, vanilky, škorice a náznakom korenia. Odporúča sa piť čistý alebo v miešaných nápojoch.

28,29 €

40,41 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 197 ks

Kód produktu: RSG070

Remedy Spiced - Golden 1920´s Edition 0,7l box

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 41.5 %
Objem: 0,70 L

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť