Royal Oporto Vintage 2003

Do obľúbených

  • Vintage 2003 ukazuje krásnu a intenzívnu fialovú farbu, odhaľujúcu nesmiernu koncentráciu a mladosť. Nádherný buket zrelého ovocia, kvetinové tóny vytvárajúce veľkú komplexnosť. Pevné a minerálne portské s veľkou rovnováhou a eleganciou predstavujúce svoje triesloviny, živé, ale hladké, s dlhým záverom.
  • Vintage Ports sú výberom tých najlepších vín z výnimočného ročníka a predstavujú len malú časť zberu. Real Companhia Velha Vintage Ports sa vyrába z vybraných viníc: Quinta das Carvalhas, Quinta dos Aciprestes a Quinta do Sibio. Sto rokov staré vinice Quinta das Carvalhas sú chrbticou tohto skvelého portského, ponúkajú nesmiernu komplexnosť a originalitu. Vinice Quinta do Sibio a Quinta dos Aciprestes poskytujú odrodám Touriga Nacional a Touriga Franca silný charakter.
  • Touriga Nacional, Touriga Franca
  • 2003

72,45 €

96,60 €/l

Získajte lepšiu cenu Nakúpte nad 300,00 € s DPH a získajte lepšiu cenu 69,55 €

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 11 ks

Kód produktu: 23050

Royal Oporto Vintage 2003

Popis

Výrobca: Real Companhia Velha
Krajina pôvodu: Portugalsko
Vinárska oblasť: Portugalská vína » Douro

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 20 %
Objem: 0,75 L
Obsah cukru: Polosuché
Druh vína: Portské, sherry, vermut
Odroda vína: Cuveé červené
Konzumácia: ihneď
Ročník: 2003
Kategória, trieda: 7
Intenzita: 5

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Real Companhia Velha

Od založenia v roku 1756, kedy portugalský kráľ José I. zakladá vydaním Kráľovskej Charty spoločnosť Real Companhia Velha, rastie dôležitosť spoločnosti, čo dokazuje spolupráca s väčšinou kráľovských rodín, ktoré sa postupne striedali na portugalskom tróne.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť