Váš košík je prázdný
10,79 €
14,39 €/l
Získajte lepšiu cenu Nakúpte nad 300,00 € s DPH a získajte lepšiu cenu 10,19 €
Doručenie: 23. 4. po celom Slovensku, 24. 4. na výdajných miestach Packety Zobraziť dostupnosť v 14 predajniach Skladom 81 ks
Kód produktu: 96524
| Výrobca: | Vinařství Špalek |
|---|---|
| Krajina pôvodu: | Česko |
| Vinárska oblasť: | Moravská a česká vína Znojemská |
Víno svetlo červenej farby. Vôňa ovocná s tónmi jahôd a malín. Chuť stredne plná, zamatová s príjemnými sladkými tanínmi v dochuti.
| Obsah alkoholu: | 12 % |
|---|---|
| Objem: | 0,75 L |
| Obsah cukru: | Suché |
| Druh vína: | Červené víno |
| Odroda vína: | Pinot Noir (Rulandské modré) |
| Klasifikácia: | Neskorý zber |
| Konzumácia: | po 3. roku |
| Ročník: | 2024 |
| Dekantácia: | ne |
| Archivácia: | 4 - 8 rokov |
| Počet v kartóne: | 6 |
| Kategória, trieda: | 4 |
| Intenzita: | 4 |
| Zloženie: | obsahuje siričitany |
| Energetická hodnota: | 336 Kj / 80 Kcal |
|---|---|
| Sacharidy: | 0,9 g |
| z toho cukry: | 0,1 g |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Bielkoviny: | 0 g |
| Soľ: | 0 g |
Hrozno, oxid siričitý, siričitany
Malé, tradičné a predovšetkým rodinné vinárstvo, ktorého príbeh siaha až do roku 1945. Novodobá história však začína až rokom 1991, kedy František Špalek, Marek Špalek a Petr Ilgner založili v nových politických pomeroch klasický vinársky podnik.