Dos Maderas P.X. 5+5 0,7l tuba + 1 sklenička

Do obľúbených

Prémiová zmes karibských rumov. Zrenie je rozdelené do troch fáz. Prvých 5 rokov dozrieva v dubových sudoch priamo v Karibiku. Potom sa prevezie do Španielska, kde zreje v pivniciach vinárstva Williams & Humbert. Najprv 3 roky v sudoch po suchom sherry Dos Cortados a nakoniec 2 roky v sudoch po sladkom sherry Don Guido odrody Pedro Ximénez. Dos Maderas 5+5 má harmonickú vôňu s nádychom hrozienok a fíg. Chuť je veľmi jemná, komplexná a teplá.

Celý popis Zkrácený popis

40,79 €

58,27 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom > 200 ks

Kód produktu: 98003S

Dos Maderas P.X. 5+5 0,7l tuba + 1 sklenička

Popis

Výrobca: Williams & Humbert
Značka: Dos Maderas
Krajina pôvodu: Barbados

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,70 L

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Williams & Humbert

História a sláva sherry začína príchodom Maurov a ich vynálezu - destilačného prístroja, ktorým spotrebovávali prebytky z úrod, ktorý potom následne pridávali do nových vín. Vďaka šťastnej súhre prírodných podmienok v tomto najjužnejšom cípe Španielska vzniklo unikátne doliehované víno, ktoré sa spoločne s portským delí o najvyšší stupienok obľuby v tejto kategórii.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť