Váš košík je prázdný
[biančeto soviňon blank del veneto]
7,45 €
9,93 €/l
Získajte lepšiu cenu Nakúpte nad 300,00 € s DPH a získajte lepšiu cenu 6,99 €
Doručenie: 26. 5. po celom Slovensku, 27. 5. na výdajných miestach Packety Zobraziť dostupnosť v 14 predajniach Skladom 79 ks
Kód produktu: 217215
| Výrobca: | Sacchetto |
|---|---|
| Krajina pôvodu: | Taliansko |
| Vinárska oblasť: | Italská vína Veneto |
Překrásně zakulacený, měkký a svěží Sauvignon, který disponuje slámově zlatou barvou, plným a ovocným pro Sauvignon typickým buketem. V chuti je vínočerstvé, vyzrálé a živoucí bez ostré kyseliny. Nekomplikované, zdařilé víno za dobrou cenu. Víno je vhodné kombinovat s předkrmy, saláty, vhodné takéjako aperitiv nebo k těstovinám a rybám.
| Obsah alkoholu: | 11.5 % |
|---|---|
| Objem: | 0,75 L |
| Obsah cukru: | Suché |
| Druh vína: | Biele víno |
| Odroda vína: | Sauvignon Blanc |
| Klasifikácia: | IGP |
| Konzumácia: | do 3 rokov |
| Ročník: | 2024 |
| Dekantácia: | ne |
| Archivácia: | ne |
| Počet v kartóne: | 6 |
| Kategória, trieda: | 2 |
| Intenzita: | 2 |
| Zloženie: | obsahuje siričitany |
| Energetická hodnota: | 293 kJ / 70 kcal |
|---|---|
| Sacharidy: | 0,4 g |
| z toho cukry: | 0,4 g |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Bielkoviny: | 0 g |
| Soľ: | 0 g |
Hrozno (surovina), rektifikovaný koncentrovaný mušt, kyselina citrónová, kyselina metavínna, disiričitan draselný (konzervačná látka), N2 (plyn na fľašovanie v kontrolovanej atmosfére)
https://suit4wine.com/sac_fermi/igt_sauvignon_trevenezie_bianc_ras.pdf
Cantine Sacchetto je jedným zo zástupcov modernej vinárskej školy a je významným producentom vín IGT / IGP vo Veneto. Nachádza sa na hraniciach provincií Treviso, Padua a Venice a hlavné sídlo je v malom mestečku Trebaseleghe. Vinárstvo bolo založené v dvadsiatych rokoch minulého storočia.