Váš košík je prázdný
Samostatne nepredajné
0,08 €/l
Doručenie: 10. 4. po celom Slovensku, 13. 4. na výdajných miestach Packety Zobraziť dostupnosť v 14 predajniach Skladom 50 ks
Kód produktu: B95905
| Obsah alkoholu: | 13.5 % |
|---|---|
| Objem: | 0,75 L |
| Obsah cukru: | Polosuché |
| Ročník: | 2024 |
| Zloženie: | obsahuje siřičitany |
| Energetická hodnota: | 344 Kj / 82 Kcal |
|---|---|
| Sacharidy: | 1,8 g |
| z toho cukry: | 1 g |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Bielkoviny: | 0 g |
| Soľ: | 0 g |
hrozno, oxid siričitý, bentonit, siričitany