Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Trpělka & Oulehla II. 5+1

  • Veľkonočný balíček II. 5+1 vinárstva Trpělka & Oulehla, ku ktorému dostanete ako darček vynikajúcu, bohatú a ovocnú Pálavu, neskorý zber v hodnote 8,79 EUR. Tradičné rodinné vinárstvo sídliaca v Nové Bránici a Dolních Kounicích - odtiaľ je preslávená "kounická" Frankovka. Limitované, 1 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Fľašu vinárstva spoznáte ľahko podľa etikety Regina Coeli - Kráľovnej nebies. Vybrali sme plný, hebký Merlot a známu "kounickú" Frankovku. Biele vína zastupuje harmonický Sauvignon. Tajné tipy sú dva - bestseller Rulandské šedé a plné, dobre štruktúrované Chardonnay s tónmi karamelizovaných vlašských orechov.

Trpělka & Oulehla II. 5+1

Akce Sleva 15 %

Zloženie tohto balíka

Vinárstvo Trpělka & Oulehla

Vinárstvo založil v roku 1991 Václav Trpělka a spoločne s Ing. Ľubošom Oulehla sa pustili do poctivej práce, dnes hospodári na 28 ha. Majitelia veria, že keď sa k dielu pristupuje so starostlivosťou a láskou, prejaví sa to v hrozne a konečne aj vo výslednom produkte - víne. V roku 1993 začala výstavba vydutého pivnice a následne lisovne.

Viac o výrobcovi

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť