Volařík 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček 5+1 vinárstva Volařík. Ako darček dostanete Veltlínske červené skoré, neskorý zber, "Bavory", v hodnote 8,39 EUR. Má plnú a ovocnú chuť s tónmi čerstvo rozkrojenej papáje a zrelých maslových hrušiek. Limitované, 3 ks na objednávku. Čo je v balíčku?
  • Perfektné rizlingy zo slávnych tratí "Železná", "Break" a "Perná". Rizling vlašský je noblesný, chuť je extrémne plná a minerálna. Rizling rýnsky "Break" je extraktívny s tónmi sušených marhúľ, rýň z "Perné" ponúkne tóny zrelých marhúľ, citrónovej šťavy a kvetového medu. Johanniter je sladký, krásne harmonický, s tónmi egrešov, ringlí a prezretého pomela. Balíček dopĺňa mohutný Sylván, s tónmi Golden jabĺčok a citrónovej kôry.

53,49 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 30 ks

Volařík 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinařství Volařík

„Víno je náš život. Naučili jsme se rozeznávat jedinečnou povahu každé odrůdy a starostlivě ji respektovat v každém kroku pěstování i zpracování. Jedinou hodnotou je pro nás kvalita bez kompromisů." Vinařská tradice rodiny Volaříkovy sahá do roku 1945, avšak Vinařství Volařík vstoupi lo na trh pod tímto označením až v roce 2008.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť