Volařík 5+1

Do obľúbených

  • Balíček 5+1 vinárstva Volařík. Ako darček dostanete Solaris, výber z hrozna, v hodnote 9 EUR. Unikátny Solaris, veľmi plná chuť s tónmi červeného pomaranča, limetky a žltého melónu. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Aké je zloženie balíčka?
  • Rizling rýnsky, Orechová hora, extraktívna chuť s minerálnou kyselinou. Polosuchá Pálava, plná chuť s ovocným prejavom a tónmi prezretého pomaranča a liči. Svieže limetkové tóny, to je Muškát moravský. Príjemná vôňa, minerálny tón doplnený nádychom medu a škorice, to je Tramín červený, trať Dolné Dunajovice, Plotny. Tipom balíčka je Rizling vlašský, "Perná, Železná", exkluzívny a dominantný "vlašiak", ktorého minerálne a slané tóny sú typické pre tieto trate.

57,45 €

12,77 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 24 ks

Volařík 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinařství Volařík

„Víno je náš život. Naučili jsme se rozeznávat jedinečnou povahu každé odrůdy a starostlivě ji respektovat v každém kroku pěstování i zpracování. Jedinou hodnotou je pro nás kvalita bez kompromisů." Vinařská tradice rodiny Volaříkovy sahá do roku 1945, avšak Vinařství Volařík vstoupilo na trh pod tímto označením až v roce 2008.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť