Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Veľká noc s Moravou: Volařík 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček vinárstva Volařík. Ako darček dostanete Rizling rýnsky, výber z hrozna, "Brezí", v hodnote 10,90 €. Chuť je plná, extraktívna, s tónmi sušených marhúľ. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Čo je v balíčku?
  • Perfektné rizlingy zo slávnych tratí "Železná" a "Březí". Rizling rýnsky je plný a extraktívny, vlašiak je exkluzívny a mohutný, mineralita a slanosť sú typické pre Železnú. Tramín je príjemný, s tónmi limetky, medu, škorice. Pálava je vyrobená z ľahko botrytických hroznov, s tónmi ananásu a kandizované ovocnej kôry. Sylván je svieži a mohutný, s tónmi Golden jabĺčok.

Veľká noc s Moravou: Volařík 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinařství Volařík

„Víno je náš život. Naučili jsme se rozeznávat jedinečnou povahu každé odrůdy a starostlivě ji respektovat v každém kroku pěstování i zpracování. Jedinou hodnotou je pro nás kvalita bez kompromisů." Vinařská tradice rodiny Volaříkovy sahá do roku 1945, avšak Vinařství Volařík vstoupi lo na trh pod tímto označením až v roce 2008.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť