Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Best of RCV 5+1, Portugalsko

Do obľúbených

  • Balíček, ktorý ponúkne perfektnú "hodnotu za peniaze". Vinárstvo Real Companhia Velha patrí medzi špičku v Portugalsku, jeho tradícia je 250 rokov a z Douro Valley predstaví to najlepšie. Vrcholom balíčka je Evel Reserva Douro DOC, ktoré patria medzi najlepšie portugalské vína. Silné telo, mocná štruktúra, príjemný tanín a kyslosť, bohato sa odmení ďalším zrením.
  • Bestsellerom je Quinta dos Aciprestes, s výraznou arómou zrelého ovocia na poschodí, znamenitou štruktúrou, príjemným tanínom, plným telom a čokoládovosťou. Evel Branco - svieža, príjemná chuť s tónmi je bielych ríbezlí, mäty a púpavového medu. Všetko doplní Quinta das Carvalhas Tinto, stredne plná chuť s tónmi čerešní, sliviek. Ako darček dostanete Evel Tinto v hodnote 205 Sk - v chuti je plné, suché, komplexné s pekným záverom a tónmi červeného bobuľového ovocia. Max. 3 ks na objednávku.

Best of RCV 5+1, Portugalsko

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Real Companhia Velha

Od založenia v roku 1756, kedy portugalský kráľ José I. zakladá vydaním Kráľovskej Charty spoločnosť Real Companhia Velha, rastie dôležitosť spoločnosti, čo dokazuje spolupráca s väčšinou kráľovských rodín, ktoré sa postupne striedali na portugalskom tróne.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť