Best of Lafite - Rothschild, Francúzsko

Do obľúbených

  • Tá najlepšia hodnota za peniaze od francúzskej legendy, vinárstva Chateau de Rothschild - Lafite. Skutočné skvosty z Bordeaux a Languedocu. Do výberu sme zaradili aj novinku z Chateau Aussiéres, Altan, v ústach je krémové so zamatovými tónmi a chuťou zrelého ovocia, predovšetkým jahôd a červených bobúľ.
  • Čiernym koňom balíčka je Chateau d´Aussiéres, v pohári sa postupne rozvonia tóny čierneho ovocia a korenia. Bohatá chuť odrody Mourvèdre v kombinácii s rovnováhou odrody Syrah a jemnosťou odrody Grenache dáva tomuto vínu veľmi elegantnú trieslovinovú štruktúru. Bordeaux zastupujú Les Légendes a vyšší variant Légende Médoc Rouge, s plnou a bohatou chuťou s ovocnou sladkosťou a výraznými trieslovinami, sviežim a korenistým záverom.

110,15 € 95,83 €

Zobraziť dostupnosť v 11 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 137 ks

Best of Lafite - Rothschild, Francúzsko

Akce Novinka Sleva 13 %

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Château Lafite Rothschild

Château Lafite-Rothschild, najslávnejši majetok a víno v oblasti Bordeaux, sa stal pojmom spojeným s bohatstvom, prestížou, históriou, rešpektom a vínom s pozoruhodnou dlhovekosťou.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť