Cubical Agua de Buda 0,1l

Do obľúbených

Budhova ruka je citrusový variant pochádzajúci z východu. Toto ovocie, ktorého hrubá kôra je bohatá na esenciálne oleje, je veľmi aromatické a nie je také horké ako iné druhy citrusov. Vďaka svojej aróme a jemnej chuti je veľmi vyhľadávaný do koktailov, ktorým dodáva jemný nádych exotiky. Vzhľad citrusov je veľmi nezvyčajný, pretože sú rozdelené do tvarov pripomínajúcich ľudské prsty. Používa sa ako náboženská obeta v budhistických chrámoch. Podľa legendy Budha uprednostňuje tie plody, ktoré majú tvar dlane so zopnutými prstami ako symbol modlitby.

Celý popis Zkrácený popis

11,45 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Iba na predajni

Rezervovat

Kód produktu: ADB010

Cubical Agua de Buda 0,1l

Popis

Výrobca: Williams & Humbert
Značka: Botanic
Krajina pôvodu: Španielsko

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 49 %

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Williams & Humbert

História a sláva sherry začína príchodom Maurov a ich vynálezu - destilačného prístroja, ktorým spotrebovávali prebytky z úrod, ktorý potom následne pridávali do nových vín. Vďaka šťastnej súhre prírodných podmienok v tomto najjužnejšom cípe Španielska vzniklo unikátne doliehované víno, ktoré sa spoločne s portským delí o najvyšší stupienok obľuby v tejto kategórii.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť