Váš košík je prázdný
[kabernet soviňon de la ševaliér]
8,55 €
11,40 €/l
Získajte lepšiu cenu Nakúpte nad 300,00 € s DPH a získajte lepšiu cenu 8,19 €
Doručenie: 4. 6. po celom Slovensku, 5. 6. na výdajných miestach Packety Zobraziť dostupnosť v 14 predajniach Skladom 24 ks
Kód produktu: 619536
| Výrobca: | Domaine Laroche |
|---|---|
| Krajina pôvodu: | Francie |
| Vinárska oblasť: | Francouzská vína Languedoc-Roussillon |
| Obsah alkoholu: | 13 % |
|---|---|
| Objem: | 0,75 L |
| Obsah cukru: | Suché |
| Druh vína: | Červené víno |
| Odroda vína: | Cabernet Sauvignon |
| Konzumácia: | po 1. roku |
| Ročník: | 2024 |
| Dekantácia: | ne |
| Archivácia: | 4 - 6 rokov |
| Počet v kartóne: | 6 |
| Kategória, trieda: | 4 |
| Intenzita: | 4 |
| Zloženie: | obsahuje siričitany |
| Energetická hodnota: | 330 Kj / 79Kcal |
|---|---|
| Sacharidy: | 1,2 g |
| z toho cukry: | 0,4 g |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Bielkoviny: | 0 g |
| Soľ: | 0 g |
Hrozno, siričitany
História Domaine Laroche sa datuje do roku 1850 a prelína sa tak veľmi úzko s históriou vín z Chablis. V tej dobe sa začali profilovať najlepše oblasti, metódy pre pestovanie vínnej révy sa často prispôsobovali drsným podmienkam každej z nich.