Cloudy Bay Te Koko

Do obľúbených

  • Te Koko má textúrovaný, komplexný a vrstvený profil. Chuť je intenzívna, s exotickými, citrusovými a tropickými ovocnými znakmi a nádychom korenia. Postupom času sa Te Koko vyvíja a otvára sa do medových tónov a chuti citrónového tvarohu. Servírujeme ideálne pri 9–11 °C.
  • Názov Te Koko pochádza z maorského Te Koko-O-Kupe, čo znamená „Kupeho bager na ustrice“. Kupe bol legendárny tahitský kuchár a cestovateľ, ktorý v roku 950 preplával Pacifik na kanoe a vyhĺbil záliv pre ustrice. O mnoho rokov neskôr kapitán Cook premenoval miesto na Cloudy Bay.
  • Te Koko je pre Nový Zéland atypický Sauvignon Blanc, je to výsledok experimentu so sudovým kvasením a divokými kvasinkami v 90. rokoch minulého storočia.
  • Sauvignon Blanc
  • 2020

48,69 €

64,92 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 1 ks

Kód produktu: 634136

Cloudy Bay Te Koko

Popis

Výrobca: Cloudy Bay
Vinárska oblasť: Novozélandská vína » Marlborough

Te Koko má textúrovaný, komplexný a vrstvený profil. Chuť je intenzívna, s exotickými, citrusovými a tropickými ovocnými znakmi a nádychom korenia. Postupom času sa Te Koko vyvíja a otvára sa do medových tónov a chuti citrónového tvarohu. Servírujeme ideálne pri 9–11 °C.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 13.5 %
Objem: 0,75 L
Obsah cukru: Suché
Druh vína: Biele víno
Odroda vína: Sauvignon Blanc
Ročník: 2020
Archivácia: 10 - 15 rokov
Počet v kartóne: 6
Zloženie: obsahuje siričitany

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť