Váš košík je prázdný
Kód produktu: 6147799
| Krajina pôvodu: | Taliansko |
|---|---|
| Vinárska oblasť: | Italská vína Piemonte |
| Objem: | 0,75 L |
|---|---|
| Obsah cukru: | Suché |
| Druh vína: | Biele víno |
| Konzumácia: | ihneď |
| Ročník: | 2024 |
| Archivácia: | 2-4 roky |
| Počet v kartóne: | 6 |
| Kategória, trieda: | 3 |
| Intenzita: | 4 |
| Zloženie: | obsahuje siřičitany |
| Energetická hodnota: | 306 KJ / 73 Kcal |
|---|---|
| Sacharidy: | 1 g |
| z toho cukry: | 0,3 g |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Bielkoviny: | 0 g |
| Soľ: | 0 g |
Hrozno, zahustený hroznový mušt, stabilizátory (obsahuje polyaspartát draselný a/alebo arabská guma), regulátory kyslosti (obsahuje kyselina citrónová a/alebo kyselina L-(+)-vinná a/alebo kyselina jablčná (D,L-; L-)), konzervanty (siričitany), antioxidanty,