Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Cubical Premium London Dry Gin 0,7l + sklenice

Do obľúbených

  • Trikrát destilovaný gin, ktorý okrem borievky a vybraných bylín využíva aj exotické citrusové plody, aby dodal Cubical Premium nezameniteľný charakter. Chuť tohto ľahkého ginu je najprv charakteristická borievkou a nádychom mandlí. V závere sa potom rozvinú tóny exotických citrusov z Buddhovej ruky (jeden z najvzácnejších citrusových plodov), bergamotu a sladkého pomaranča.
  • Budhova ruka je citrusový variant pochádzajúci z východu. Vzhľad citrusov je veľmi nezvyčajný, pretože sú rozdelené do tvarov pripomínajúcich ľudské prsty. Vďaka svojej aróme a jemnej chuti je veľmi vyhľadávaný do koktailov, ktorým dodáva jemný nádych exotiky. Hrubá kôra je bohatá na éterické oleje, ovocie je veľmi aromatické a nie je také horké ako iné citrusové plody.

Cubical Premium London Dry Gin 0,7l + sklenice

Popis

Výrobca: Williams & Humbert
Značka: Cubical
Krajina pôvodu: Španielsko

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,70 L

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Williams & Humbert

História a sláva sherry začína príchodom Maurov a ich vynálezu - destilačného prístroja, ktorým spotrebovávali prebytky z úrod, ktorý potom následne pridávali do nových vín. Vďaka šťastnej súhre prírodných podmienok v tomto najjužnejšom cípe Španielska vzniklo unikátne doliehované víno, ktoré sa spoločne s portským delí o najvyšší stupienok obľuby v tejto kategórii.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť