Depaz Cuvee Des 100 Ans 0,7L

Do obľúbených

  • Najprv nosom prestupujú drevité tóny svetlého duba a mäkkej kože. Vôňa sa ďalej vyvíja k sladším tónom ovocného želé a karamelizovaného mlieka, až začne vystupovať sviežosť nesená kandizovanou kôrou yuzu a jemnými tónmi fazule tonka a škorice. Na poschodí sa rozvinie asertívna a vyzretá chuť. Drevité tóny poťahujú chuťové poháriky tenkým filmom trieslovín snúbiacich sa s tónmi tropického ovocia. Záver je jemne kvetinový s tónmi medu, včelieho vosku a ľahkého tabaku.
  • Výročná limitovaná edícia rumu bola vyrobená pri príležitosti stého výročia Château Depaz, jedinečnej stavby na Martiniku obklopenej trstinovými plantážami. Blendmaster na vytvorenie tohto rumu vybral 10 unikátnych sudov starených agricol rumov zo zásob Château Depaz. Výsledný blend je neopakovateľné majstrovské dielo, ktorého bolo stočených len 1.400 fliaš.

137,09 €

195,84 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Iba na predajni

Rezervovat

Kód produktu: 379077

Depaz Cuvee Des 100 Ans 0,7L

Novinka

Popis

Výrobca: Distillerrie Depaz, Saint-Pierre, Martinique
Značka: Depaz
Krajina pôvodu: Martinik

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 45 %
Objem: 0,70 L
Zloženie: voda, destilát z cukrovej trstiny

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť