Dos Maderas Seleccion + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček: pri nákupe 1 ks Dos Maderas Seleccion 0,7 l dostanete ako darček Dos Maderas Seleccion 20 cl v hodnote 13,90 €. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Dos Maderas Selección vzniká zmiešaním prémiového rumu Dos Maderas 5 +5 PX s tými najlepšími desaťročnými rumami z Barbadosu a Guyany.
  • Vďaka tomu sa vám najprv na poschodí rozvinie suchá chuť 10-ročného karibského rumu, ktorá pozvoľna prechádza do jemných sladkých tónov po sherry Pedro Ximénez. Vyšší obsah alkoholu 42% podčiarkuje rumový charakter Dos Maderas Selección, ktorý si aj napriek tomu v závere zachováva plnú a guľatú chuť.

47,75 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 167 ks

Dos Maderas Seleccion + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Williams & Humbert

História a sláva sherry začína príchodom Maurov a ich vynálezu - destilačného prístroja, ktorým spotrebovávali prebytky z úrod, ktorý potom následne pridávali do nových vín. Vďaka šťastnej súhre prírodných podmienok v tomto najjužnejšom cípe Španielska vzniklo unikátne doliehované víno, ktoré sa spoločne s portským delí o najvyšší stupienok obľuby v tejto kategórii.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť