El Pasador de Oro Pasion 0,7l + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček: K nákupu novinky El Pasador De Oro Pasion 0,7l dostanete darček navyše - prémiový guatemalský rum El Pasador De Oro XO 20 cl. Limitované, 3 ks na objednávku, akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Jantárová farba so zlatistými odleskami, intenzívna exotická vôňa sviežeho ovocia a očarujúce tropické chute miešajúce sa s jemnými sladko-korenenými tónmi vyzretého rumu. V ústach ucítite výraznú, avšak osviežujúcu chuť rumu sprevádzanú čerstvými ovocnými tónmi v lahodnej rovnováhe. Záver je veľmi dlhý, s koncentrovanou chuťou zrelého žltého ovocia.
  • El Pasador De Oro Passion je vyrobený z guatemalského rumu El Pasador de Oro XO, vlajkovej lodi tejto značky. Po jeho dozretí v sudoch po koňaku vo francúzskej pivnici v ňom pomocou špeciálnej metódy nechajú vylúhovať ručne krájané, dokonale zrelé plody maracuju.

59,45 €

84,93 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 50 ks

El Pasador de Oro Pasion 0,7l + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť