Etter Vieille Orange 0,7l

Do obľúbených

  • Zlatisto hnedá farba. Svieži buket, s bohatými pomarančovými tónmi. Ovocná, harmonická a intenzívna chuť sviežich citrusov, predovšetkým pomarančov, v kombinácii s jemnými drevitými nuansami. Pomaranče na výrobu pochádzajú zo Sicílie, sú to odrody „Sanguinello“ a „Moro“, aromatické a krvavo oranžové pomaranče.
  • Pri výrobe aromatická kôra a časť šťavnatej dužiny fermentuje v nerezových tankoch. Po dokončení destilácie sa jadro destilátu rozdelí do 50l demižónov a 225l dubových sudov. Po zrení 18-24 mesiacov sa oba destiláty dajú dohromady a vytvoria mimoriadny digestív.

65,39 €

93,41 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 46 ks

Kód produktu: 49350

Etter Vieille Orange 0,7l

Popis

Výrobca: Etter, La Fine Eau-de Vie
Značka: Etter
Krajina pôvodu: Švajčiarsko

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,70 L
Zloženie: voda, destilát z pomarančov

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Etter

História tejto rodiny začala u prapra- pradedka Johanna Baptistu Éttera. Ten v roku 1823 otvoril pálenicu, ktorá ale bola skôr pre "zábavu" vedľa jeho hlavné obživy - farmárčenia. Vyrobil svoju prvú "čerešňovou vodu" a položil tým základný kameň k tomu, čo dnes poznáme ako "ovocné destiláty Etter". Až Johannov syn Paul, v roku 1870, zakladá v Zugu oficiálne pálenicu nesúci rodinné meno Etter.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť