Etter Vieille Prune (barikovaná švestkovice) 0,7l

Do obľúbených

Na destiláciu sa používajú sladké slivky odrody "Löhr", ktoré sú ideálne - používajú sa len veľmi zrelé slivky, ktoré spadnú zo stromu. Na jednu fľašu sa použije 8 kg sliviek. Po veľmi pomalej destilácii dozrieva najprv 1 - 2 roky v 50-litrových demižónoch, potom ďalšie 2 - 3 roky v sudoch (priemer je potom približne 4 roky). Má elegantnú a bohatú vôňu, ovocnú a harmonickú chuť s tónmi vanilky a mandlí. Ideálna konzumácia je po večeri, pri krbe alebo so silnou cigarou.

Celý popis Zkrácený popis

65,39 €

93,41 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 158 ks

Kód produktu: 47101

Etter Vieille Prune (barikovaná švestkovice) 0,7l

Popis

Výrobca: Etter, La Fine Eau-de Vie
Značka: Etter
Krajina pôvodu: Švajčiarsko

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 41 %
Objem: 0,70 L

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Etter

História tejto rodiny začala u prapra- pradedka Johanna Baptistu Éttera. Ten v roku 1823 otvoril pálenicu, ktorá ale bola skôr pre "zábavu" vedľa jeho hlavné obživy - farmárčenia. Vyrobil svoju prvú "čerešňovou vodu" a položil tým základný kameň k tomu, čo dnes poznáme ako "ovocné destiláty Etter". Až Johannov syn Paul, v roku 1870, zakladá v Zugu oficiálne pálenicu nesúci rodinné meno Etter.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť