Fili Prosecco 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček obľúbeného prosecca Fili 5+1, vinárstvo Sacchetto, Veneto. Ako darček navyše dostanete Fili Prosecco Brut Spumante v hodnote 11,65 €. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Príjemná, ovocná prosecca, čerstvá a živá chuť, pestrá paleta od jemného Frizzante, až po výraznejšie Spumante s tónmi bielych kvetov a jabĺk. Všetko dopĺňa intenzívne Rosé Brut Spumante, ktoré je vynikajúcim aperitívom alebo sa dobre hodí k ľahším jedlám ako biele mäso a ryby a pekné perlivé rosé z radu Mille Bolle.

48,09 €

10,69 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 9 ks

Fili Prosecco 5+1

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Sacchetto

Cantine Sacchetto je jedným zo zástupcov modernej vinárskej školy a je významným producentom vín IGT / IGP vo Veneto. Nachádza sa na hraniciach provincií Treviso, Padua a Venice a hlavné sídlo je v malom mestečku Trebaseleghe. Vinárstvo bolo založené v dvadsiatych rokoch minulého storočia.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť