Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Gevrey-Chambertin 1er Cru Les Cazetiers 2011

[ževré šambertan premijé kry l kazetiér]

  • Obsáhlá vůně s tóny kávy, ovoce, pralinek, čokolády, živočišnosti, tabáku a mnoho dalších. V chuti sametové s výraznou tříslovinou, která se dalším zráním bohatě odmění a zharmonizuje. V aroma tóny višní v čokoládě a pralinek.
  • Název Cazetiers pochází pravděpodobně od slova „Castel“, což znamená hrad. Z celkových 9 ha vlastní Faiveley 2 ha. Doporučujeme.
  • 14-16 měsíců zrání v dřevěných sudech - 2/3 nových
  • Pinot Noir

Gevrey-Chambertin 1er Cru  Les Cazetiers 2011

Původ

Vlastnosti

  • Zloženie: obsahuje siřičitany

Popis vína

Název Cazetiers pochází pravděpodobně od slova „Castel“, což znamená hrad. Z celkových 9 ha vlastní Faiveley 2 ha. Víno má velmi tmavou,téměř černou barvu. Obsáhlá vůně s tóny kávy, ovoce, pralinek, čokolády, živočišnosti, tabáku a mnoho dalších. V chuti sametové s výraznou tříslovinou, která se dalším zráním bohatě odmění a zharmonizuje. V aroma tóny višní v čokoládě a pralinek. Doporučujeme.

Domaine Faiveley

Vinárstvo Faiveley založil v roku 1825 za vlády Ľudovíta XIV. Pierre Faiveley. Počas 6 generácií sa vinárstvo neustále rozrastalo. Dnes je najväčším vlastníkom pôdy v Bourgogne - vlastní 120 hektárov, 5 zo 6 fliaš, ktoré predá, pochádzajú z jeho vlastných vinohradov.

Viac o výrobcovi

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť