Gin&Tonic Fest: Marconi 42 Gin + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček Gin&Tonic Fest: na nákup Marconi 42 Gin 0,7l dostanete 4 ks prémiového talianskeho toniku San Pellegrino 0,33l. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Marconi 42 je ultraprémiový taliansky gin vyrábaný v malých dávkach. Svoju unikátnu chuť získava gin vďaka infúzii borievkou, rozmarínom, mätou, bazalkou a tymiánom. V ústach je gin vyvážený, jemný a harmonický s tónmi koriandra, kardamómu a feniklu. Kombinácia stredomorských bylín a korenia pripomína slnko, teplo a talianske pobrežie. Keď si potom dáte pohár blízko k uchu, budete počuť cvrčky a cikády.

38,79 €

19,20 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 79 ks

Gin&Tonic Fest: Marconi 42 Gin + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Jacopo Poli

Jacopo Poli nie je uznávaný iba v Taliansku. Ťažko si možno predstaviť špičkovú medzinárodnú gastronómiu bez tejto grappy v elegantných fľašiach. Poli destiléria bola založená v roku 1898 vo Schiavon a dodnes je vlastnená rodinou poli - v súčasnosti ju vedie Jacopo Poli.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť