Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Veľká noc s Moravou: Horák 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček vinárstva Horák. Ako darček dostanete Veltlínske zelené, neskorý zber, v hodnote 7,99 €. Príjemné, s tónmi citrusových plodov. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Čo ochutnáte?
  • Svieži, ľahko minerálny a pikantný Rizling vlašský, šťavnaté Rosé s ľahkým zvyškovým cukrom a tónmi letného ovocia. Hebké Svätovavrinecké VOC, s nádychom sliviek a lekváru, plná Frankovka VOC Modré Hory, s tónmi čerstvých višní a výrazný Cabernet Sauvignon barrique, s nádychom marmelády, čiernych ríbezlí.

Veľká noc s Moravou: Horák 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Horák

Malé boutique vinárstvo založené v roku 2004. Nachádza sa v obci Vrbice, podoblasť Velkopavlovická, ktorá je jednou z najvyššie položených obcí v Prešovskom kraji a je známa svojou ojedinelou lokalitou vínnych pivníc vykopaných v pieskovcovej skale. Špecializuje sa len na výrobu prívlastkových vín. Je tiež členom VOC Modré Hory.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť