Horák 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček 51 vinárstvo Horák z Vrbic. Ako darček dostanete Pálavu, neskorý zber, v hodnote 10,19 EUR. Chuť je šťavnatá, s kvetinovými a ovocnými tónmi, ako čerstvo odtrhnutý strapec, citrusy a okvetné lístky ruže. Limitované, 3 ks na objednávku. Čo ochutnáte?
  • Svieži, ľahko minerálny a pikantný Rizling vlašský, šťavnaté Rosé s ľahkým zvyškovým cukrom a tónmi letného ovocia. Hebké Svätovavrinecké VOC, s nádychom sliviek a lekváru, plná Frankovka VOC Modré Hory, s tónmi čerstvých višní a výrazný Cabernet Sauvignon barrique, s nádychom marmelády, čiernych ríbezlí.

44,15 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 9 ks

Horák 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Horák

Malé boutique vinárstvo založené v roku 2004. Nachádza sa v obci Vrbice, podoblasť Velkopavlovická, ktorá je jednou z najvyššie položených obcí v Prešovskom kraji a je známa svojou ojedinelou lokalitou vínnych pivníc vykopaných v pieskovcovej skale. Špecializuje sa len na výrobu prívlastkových vín. Je tiež členom VOC Modré Hory.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť