Horák 5+1

Do obľúbených

  • Balíček 5 +1 vinárstvo Horák z Vrbic. Ako darček dostanete Rizling rýnsky, neskorý zber, v hodnote 10 EUR. Skvele vyvážené, minerálne víno s potenciálom zrenia, rok zrelo na jemných kvasničných kaloch v novom veľkom sude zo slavónskeho duba. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Čo ochutnáte? Tipom balíčka je Merlot, jemný, vláčny, s tónmi tabaku, hľuzoviek a kávy. Šťavnaté Rosé s ľahkým zvyškovým cukrom a tónmi letného ovocia. Príjemne piteľné as ľahkým zvyškovým cukrom je Rulandské šedé. Veltlínske zelené je suché, podporené príjemnou kyselinou, s tónmi citrusových plodov. Frankovka VOC Modré Hory je plné víno s príjemnou trieslovinou, dominantnými tónmi čerstvých višní.

43,97 €

9,77 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 4 ks

Horák 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Horák

Malé boutique vinárstvo založené v roku 2004. Nachádza sa v obci Vrbice, podoblasť Velkopavlovická, ktorá je jednou z najvyššie položených obcí v Prešovskom kraji a je známa svojou ojedinelou lokalitou vínnych pivníc vykopaných v pieskovcovej skale. Špecializuje sa len na výrobu prívlastkových vín. Je tiež členom VOC Modré Hory.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť