Irishman Cask Strength Vintage 2022 0,7l

Do obľúbených

  • Vôňa tejto whisky má skutočne ohromujúci charakter. Hneď ju spoznáte - silný výraz, nevídaná hĺbka a bohatá plnosť s tónmi zeleného ovocia a exotického korenia. Komplexná a viacvrstvová. Na jazyku sa rozvíja prekvapivo jemná chuť. Jedinečnosť tejto whiskey cítiť v jej nespočetných odtieňoch, ktoré sú vďaka zreniu v americkom dubovom dreve jemné, sladké a ovocné. Jemné tóny orieškov, ktoré sa postupne zintenzívňujú. Dlhý záver, hrejivé objatie, ktoré sprevádza každý tón a vďaka ktorému ju budete chcieť objav
  • Každá edícia Cask Strength obsahuje charakteristické trikrát destilované single malt a single pot still whisky. Najlepšie sudy použité pre túto výročnú edíciu starostlivo vyberá zakladateľ spoločnosti The Irishman Bernard Walsh. Každý rok sa vyrába nová jedinečná limitovaná edícia, takže tá istá whisky sa nikdy nevyrába dvakrát. Cask Strength 2022 sa plní do fliaš v prísne obmedzenom množstve a každá fľaša má jedinečné číslo. Whisky bola plnená do fliaš s obsahom alkoholu 54,9 %.

126,99 €

181,41 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 62 ks

Kód produktu: IRC070L

Irishman Cask Strength Vintage 2022 0,7l

Popis

Značka: Irishman
Krajina pôvodu: Írsko

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 54.9 %
Objem: 0,70 L

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť