Irishman Harvest 0,7l

Do obľúbených

  • Vôňa - najprv si ľahko a dlho privoňajte. Prvé tóny vám pripomenú slad a broskyňu. Môže to byť broskyňový sorbet, broskyňový ľadový čaj alebo kúsok zrelého čerstvého ovocia. Všetko je jemné a delikátne. Drevitá, dubová, krémová karamelová chuť - ako lahodný karamel. To je efekt sladovej a kotlíkovej destilácie. Môžete cítiť neuveriteľnú jemnosť. Tóny dubového dreva a sladového jačmeňa vás však nenechajú na pochybách o tom, čo pijete. Dlhý dubový záver s nádychom karamelu. Akoby sa nikdy nechcela skončiť.
  • The Harvest je nový názov pre bývalú Irishman Founder's Reserve. Je to jedinečný pohľad na tradičnú írsku whiskey. Trikrát destilovaná, single malt a single pot still. Vyrobená výlučne z jačmeňa, plná chuť tejto whiskey je jedinečnou zmesou sviežej Single Pot Still a jemnej Single Malt. Originálna značková zmes, ktorú vytvoril Bernard Walsh. Pravdepodobne írska miešaná whiskey s najvyšším podielom Single Malt whiskey vôbec. Zreje v sudoch z amerického duba po bourbone.

38,69 €

55,27 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 66 ks

Kód produktu: IRH070

Irishman Harvest 0,7l

Popis

Značka: Irishman
Krajina pôvodu: Írsko

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,70 L

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť