Johnnie Walker King George V. 0,7l

Do obľúbených

100% (1)

  • Exkluzívna limitovaná edícia pre milovníkov toho najlepšieho z Johnnie Walker. Edícia Johnnie Walker King George V. je uložená v nádhernej krištáľovej karafe. Whisky je pripravená metódou používanou počas vlády Juraja V. a obsahuje iba whisky z liehovarov, ktoré fungovali v rovnakom čase. Johnnie Walker Blue Label je známa svojou vyváženosťou a tým, že ponúka sviežosť aj zrelosť zároveň.
  • Jeho zrelá, okrúhla vôňa je zbavená všetkej ostrosti. Každý dúšok odhalí v ústach zamatovú jemnosť a zároveň uvoľní explóziu rozmanitých chutí pripomínajúcich lieskové oriešky, med, okvetné lístky ruží, sherry a pomaranč. Ďalšia degustácia znalca odmení skrytými prekvapeniami - jemným aromatickým dymom, santalovým drevom, tabakom, čokoládou a kompótovanými jablkami. Záver je dlhý a končí dozvukom včelieho vosku. Je to skutočný skvost medzi whisky v ultraprémiovom segmente.

441,25 €

630,36 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 8 ks

Kód produktu: GEORGE

Nákupem získáte 25 bobulí.

Johnnie Walker King George V. 0,7l

Popis

Výrobca: John Walker and Sons
Značka: Johnnie Walker
Krajina pôvodu: Škótsko

Exkluzivní limitovaná edice pro milovníky toho nejlepšího od Johnnie Walkera. Johnnie Walker King George V. Edition je uložen v nádherném křišťálovém dekantéru s individuálně číslovaným certifikátem autentičnosti. Whisky je připravena metodou používanou za éry vlády Jiřího V. a obsahuje pouze whisky z destilérií fungujících v téže době. Johnnie Walker Blue Label je pověstná svou vyvážeností a nabídkou svěžesti i zralosti současně. Její vyzrálá, oblá vůně je zbavena vší ostrosti. Každý doušek odhalí v ústech sametovou jemnost a současně uvolní explozi rozmanitých chutí připomínajících lískové oříšky, med, okvětní lístky růže, sherry a pomeranče. Další ochutnání odmění znalce skrytými překvapeními – jemným aromatickým kouřem, santalovým dřevem, tabákem, čokoládou a kompotovanými jablky. Závěr je dlouhý a končí dozvukem včelího vosku. Každá láhev této excelentní whisky v nádherném dekantéru má svůj certifikát a identifikační číslo. Je skutečným skvostem mezi whisky v ultra prémiovém segmentu.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 43 %
Objem: 0,70 L

Hodnotenia a komentáre (1)

100%

Za každý komentár, ktorý napíšete získavate 10 Bobúľ.
Bobule môžete využiť na ďalšie nákupy! Hodnotiť môžu iba prihlásení používatelia.
Overený zákazník - zverejnená recenzia pochádza od spotrebiteľa, ktorý tovar skutočne zakúpil.
Neoverený zákazník - nezaisťujeme, či zverejnená recenzia pochádza od spotrebiteľa, ktorý produkt skutočne zakúpil.

  • Overený zákazník

    Aneta Kabeláčová , hodnotenie: 100%

    26.08.2015

    Krásné balení a vynikající chuť

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Mohlo by sa vám tiež páčiť