Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

KAD Ryzlink Ride sada 6 x 0.75L

  • "Kanyster Rizling Ride" z vinárstva Kadrnka - výber Rizlingov vlašských a rýnskych, ktoré sa už ťažko zloží. Rizlingy, ktoré už nie sú ku kúpe, alebo ktoré sa ešte nepredávajú. Rizlingy sú doménou Jindry Kadrnky a "KANYSTER Rizling rýnsky RIDE" je spomienkou na "fechtl gang" jeho mladosti, životnú jazdu po Dunajovských kopcoch a lásku k ryzlinkům.
  • V limitovanej edícii nájdete: Rizling vlašský, pozdný zber, Liščí vrch 2019, Rizling vlašský Barrel Orechová hora 2018, Rizling vlašský, pozdný zber, Orechová hora 2019, Rizling rýnsky, pozdný zber, Liščí vrch 2018, Rizling rýnsky, pozdný zber, Orechová hora 2019, Rizling rýnsky, pozdný zber, Valtická 2019.

KAD Ryzlink Ride sada 6 x 0.75L

Původ

Vlastnosti

  • Zloženie: obsahuje siřičitany

Vinárstvo Kadrnka

Rodinné vinárstvo Kadrnka sa nachádza vo vinárskej obci Březí u Mikulova v blízkosti slávnej Pálavy a Dunajovských vrchov. Vinohradníctvo a výrobe vína sa rodina venuje už niekoľko rokov. Jindřich so svojou rodinou sú už štvrtou generáciou, ktorá vo vinárstve pokračuje.

Viac o výrobcovi

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť