Kadrnka Band, limitovaná edice

Do obľúbených

  • Nová limitovaná edícia vinárstva Kadrnka, absolútneho víťaza Vinárstva roku 2022. Sada vín "Band" od vinárstva Kadrnka je nielen vynikajúcim zážitkom pre chuťové bunky, ale rozpráva aj príbeh Jindry Kadrnky a jeho cesty za vínom. Každé víno oslavuje dôležité okamihy, ľudí a miesta, ktoré ho ovplyvnili. S darčekom navyše, časopisom Rock"n" Bottles.
  • V edícii nájdete: Merlot & Cabernet Moravia Rosé K2, Hibernal K3, Pálava K4, Müller Thurgau K2, Rizling vlašský K3, Rizling vlašský K4, Rizling vlašský K2, Rizling rýnsky K3, Merlot Reserva K4. Všetko z prestížnych tratí Orechová hora, Líščí Vrch, Za Turoldom, Bavorsko. Langewarte.

124,95 €

166,60 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Iba na predajni

Rezervovat

Kód produktu: 95225

Kadrnka Band, limitovaná edice

Novinka

Popis

Výrobca: Vinařství Jindřich Kadrnka
Krajina pôvodu: Česko
Vinárska oblasť: Moravská a česká vína » Mikulovská

Vlastnosti

Objem: 0,75 L
Konzumácia: ihneď
Archivácia: 3-6 rokov
Kategória, trieda: 4
Intenzita: 4
Zloženie: obsahuje siřičitany

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Kadrnka

Rodinné vinárstvo Kadrnka sa nachádza vo vinárskej obci Březí u Mikulova v blízkosti slávnej Pálavy a Dunajovských vrchov. Vinohradníctvo a výrobe vína sa rodina venuje už niekoľko rokov. Jindřich so svojou rodinou sú už štvrtou generáciou, ktorá vo vinárstve pokračuje.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť