Kawama Elixir Ron de Aňejo + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček Rumového festivalu GWS: pri nákupe 1 ks Kawama Elixir Ron de Aňejo 0,7l dostanete ako darček sadu 4 degustačných pohárov na rum. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Jantárová farba. Aróma s nádychom zrelého rumu a ovocia. Chuť je vyváženou harmóniou rumov a ovocia. Blend rumov z rôznych sudov, v ktorých sa macerovalo ovocie. kubánsky rum vyrábaný tradičnými výrobnými postupmi pod dohľadom skúsených masterov Ronerov, všetky suroviny pochádzajú z Kuby, sú tu spracované v prvotriednej kvalite. Rumy KAWAMA sa teda môžu pýšiť označením "Ron DOP Cuba", čo je chránené označenie pôvodu.

29,15 €

41,64 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom > 200 ks

Kawama Elixir Ron de Aňejo + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Kawama

Kawama sú kubánske rumy vyrábané tradičnými výrobnými postupmi pod dohľadom skúsených masterov Ronerov, ktorých znalosti sú odovzdávané z generácie na generáciu. Všetky suroviny pochádzajú z Kuby, sú tu spracované a vyznačujú sa prvotriednou kvalitou. Rumy KAWAMA sa teda môžu pýšiť označením "Ron DOP Cuba", čo je chránené označenie pôvodu. To znamená, že daný rum bol vyrobený na Kube v súlade s určitými tradíciami, postupmi a štandardmi.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť