Keringer 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček Festivalu rakúskych vín, degustačný balíček Weingut Keringer 5+1. Ako darček dostanete šťavnaté a krémové Chardonnay Heideboden v hodnote 10 €, elegantnú chuť s tónmi zrelých banánov a hrušiek. Limitované, max. 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Na čom si pochutnáte? Vrcholom balíčka sú vína 100 Days, skutočným bestsellerom 100 Days Zweigelt - bohatá aróma s tónmi sliviek, tmavých čerešní a čokolády. St. Laurent Reserve "Commander" je elegantné a harmonické víno, s nádychom čokolády, černíc a čiernych čerešní. Balíček dopĺňa Zweigelt DAC, mäkká, guľatá chuť s ovocnými tónmi, na každodenné pitie.

80,71 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 7 ks

Keringer 5+1

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Weingut Keringer

Ťažkou váhou v oblasti Neusiedlersee je aj vinárstvo Weingut Keringer. Dôkazom je ich prvenstvo na 4 medzinárodných OIV Apply (International Organisation of Vine and Wine). Sebavedomie týmto vínam právom nechýba. Určite by ste nemali minúť víno Welschriesling (Rizling vlašský), s ktorým títo vinári zvíťazili už 3-krát na AWC vo Viedni.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť