Matsui Mizunara Cask 0,7l + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček: pri nákupe Matsui Mizunara Cask Whisky 0,7l dostanete darček navyše - sadu štyroch štýlových degustačných pohárov na whisky. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Svetlo jantárová farba. Svieža a kvetinová vôňa nasledovaná jemnou vanilkou a korením. Zamatová chuť s tónmi duba, škorice a zázvoru, vyvážená jemným karamelom a nádychom korenia. Dlhý záver s kvetinovými tónmi duba, tabaku a vanilky. Matsui Mizunara Cask je single malt whisky destilovaná v pálenici Kurayoshi v prefektúre Tottori.
  • Táto whisky zreje sudoch z japonského dubu „Mizunara“. Drevo „Mizunara“ je známe svojou vzácnosťou aj tým, aké je ťažké z neho vyrobiť sudy. Úplné zrenie tohto dubu trvá 200 až 300 rokov a ponúka výnimočné, jedinečné aromatické vlastnosti. Táto odroda duba sa vyskytuje iba v lesoch Hokkaida a oblasti Tohuku na severe Honšú. Milovníci japonskej whisky oceňujú predovšetkým jedinečný charakter a arómu, ktoré whisky vďaka drevu Mizunara získavajú. Na výrobu sa používa prírodná pramenitá voda z hory Mount Daisen

120,79 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 8 ks

Matsui Mizunara Cask 0,7l + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť