Veľká noc s Moravou: Mikrosvín 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny veľkonočný balíček 5+1 vinárstva Mikrosvín, Mikulov. Ako darček dostanete Rizling rýnsky, neskorý zber, Flower Line v hodnote 9,75 EUR. Chuť s tónmi citrusov a sušeného ovocia. Lahodná sladkosť v chuti je dostatočne kompenzovaná reznou, ale harmonickou kyselinou. Limitované, 3 ks na objednávku. Čo ochutnáte?
  • Prehliadku úspešného radu Flower Line. Ovocný, ľúbivý a lahodný Rizling vlašský na každý deň. Stredne plné a ovocné Rulandské šedé s nádychom egrešov a zrelých pomarančov, príjemne korenistý Tramín s dobre zakomponovaným zvyškovým cukrom. Svieža Sauvignon s príjemne šťavnatou kyselinou s ovocnými tónmi kvetov hluchavky. Všetko dopĺňa poctivo vyrobená polosuchá Pálava, sladkastá chuť s harmonickým priebehom.

51,51 €

Zobraziť dostupnosť v 11 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 23 ks

Veľká noc s Moravou: Mikrosvín 5+1

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mikrosvín Mikulov

Vinárstvo Mikrosvín Mikulov vyrába kvalitné víno z viniča pestované v chránenej krajinnej oblasti Pálava. Filozofia vinárstva je zameraná na šetrný prístup k prírode s maximálnym obmedzením chemických vstupov vo vinohrade aj v pivnici. Vďaka tomu vyrába vína špičkovej kvality s dlhodobým potenciálom skladovanie. Firemné heslo znie: "Vyrábame vína vo vinici".

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť