Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Mikrosvín 5+1

  • Špeciálny balíček vinárstva Mikrosvín, Mikulov. Ako darček dostanete Pálavu, výber z hrozna, Flower Line v hodnote 10,19 EUR. Chuť je sladkastá a široká s harmonickým priebehom, láka k ďalšiemu dúšku. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Čo ochutnáte?
  • Ovocný, ľúbivý a lahodný Rizling vlašský na každý deň, čistý, ľahko minerálny Rizling rýnsky s tónmi citrusov. Stredne plné a ovocné Rulandské šedé s nádychom egrešov a zrelých pomarančov, príjemne korenistý Tramín s dobre zakomponovaným zvyškovým cukrom. Balíček dopĺňa svieži Sauvignon s príjemne šťavnatou kyselinou s ovocnými tónmi kvetov hluchavky.

Mikrosvín 5+1

Zloženie tohto balíka

Mikrosvín Mikulov

Vinárstvo Mikrosvín Mikulov vyrába kvalitné víno z viniča pestované v chránenej krajinnej oblasti Pálava. Filozofia vinárstva je zameraná na šetrný prístup k prírode s maximálnym obmedzením chemických vstupov vo vinohrade aj v pivnici. Vďaka tomu vyrába vína špičkovej kvality s dlhodobým potenciálom skladovanie. Firemné heslo znie: "Vyrábame vína vo vinici".

Viac o výrobcovi

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť