Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Veľká noc s Moravou: Mikrosvín 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny veľkonočný balíček 5+1 vinárstva Mikrosvín, Mikulov. Ako darček dostanete Sauvignon Blanc, Flower Line v hodnote 10,50 EUR. Svieža chuť s ovocnými tónmi hluchavka a príjemnou šťavnatou kyselinou. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Čo ochutnáte?
  • Dva výborné "vlašiaky", prvý z trate "Brezí, Líščí vrch", plný, guľatá kyselinka a výrazná korenitosť s tónmi sušených bylín a medu. Flower Line je ovocný, ľúbivý a lahodný s nádychom maslových hrušiek a tropického ovocia. Elegantný a príťažlivý Tramín s dobre zakomponovaným zvyškovým cukrom s tónmi čerešní, čajovej ruže. Kerner má pikantnú chuť s limetkovou kyselinkou a nádychom zrelých nektáriniek. Balíček dopĺňa bohatý Merlot Flower Line, s vyzretými tanínmi a tónmi lesných jahôd a čiernych ríbezlí.

Veľká noc s Moravou: Mikrosvín 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mikrosvín Mikulov

Vinárstvo Mikrosvín Mikulov vyrába kvalitné víno z viniča pestované v chránenej krajinnej oblasti Pálava. Filozofia vinárstva je zameraná na šetrný prístup k prírode s maximálnym obmedzením chemických vstupov vo vinohrade aj v pivnici. Vďaka tomu vyrába vína špičkovej kvality s dlhodobým potenciálom skladovanie. Firemné heslo znie: "Vyrábame vína vo vinici".

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť