Oulehla 5+1

Do obľúbených

  • Balíček 5+1 vinárstva Oulehla, Nové Bránice. Ako darček dostanete Frankovku rosé, zemské, v hodnote 5,50 EUR. V chuti je svieža, šťavnatá, minerálna a stredne dlhá, s kvetinovými a korenistými tónmi. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Na čo sa môžete tešiť? Na známu Frankovku, typická odrodová chuť s tónmi korenia, spáleného dreva a škorice s intenzívnym záverom. Sauvignon Blanc "Karlov" má harmonickú chuť s minerálnou štruktúrou, s tónmi kivi a nektáriniek. Pálava je živá, s tónmi grepu. Hibernal je výrazný, s minerálnymi tónmi egrešov, lipového kvetu a citrusov. Šesticu dopĺňa Frizzante biele, ľahké, perlivé víno s tónmi broskýň, letných jabĺk a sviežou kyselinou v závere.

42,37 €

9,42 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 12 ks

Oulehla 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Oulehla

Vinárstvo založil v roku 1991 Václav Trpělka a spoločne s Ing. Ľubošom Oulehla sa pustili do poctivej práce, dnes hospodári na 28 ha. Majitelia veria, že keď sa k dielu pristupuje so starostlivosťou a láskou, prejaví sa to v hrozne a konečne aj vo výslednom produkte - víne. V roku 1993 začala výstavba vydutého pivnice a následne lisovne.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť