Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Pinot Grigio Venezia Giulia

[pino grýdžo venécija džůlia]

  • Typická kvetnatá a živá vôňa s náznakmi bielych kvetov a čerstvých citrusov. Chuť je ľahká, ovocná, ale napriek tomu svieža s typickými ľahkými minerálnymi tónmi a dotykmi pomarančovej kôry.
  • Klasické severné Pinot Grigio, ktoré dobre doplnia zeleninové šaláty a pokrmy z bielych más, ale môžete ho popíjať aj na terase s priateľmi.
  • Fermentácia v nerezových tankoch
  • Pinot Grigio

Pinot Grigio Venezia Giulia

Původ

Vlastnosti

  • Zloženie: obsahuje siričitany

Popis vína

Víno vyrobené z populární odrůdy Pinot Grigio. Světlá barva se zelenými okraji. Typická květnatá a živá vůně s náznaky bílých květů a čerstvých citrusů. Chuť je lehká, ovocná, ale přesto svěží s typickými lehkými minerálními tóny a doteky pomerančové kůry. Klasické severní Pinot Grigio, které dobře doplní zeleninové saláty a pokrmy z bílých mas, ale můžete jej popíjet i na terase s přáteli.

Sacchetto

Cantine Sacchetto je jedným zo zástupcov modernej vinárskej školy a je významným producentom vín IGT / IGP vo Veneto. Nachádza sa na hraniciach provincií Treviso, Padua a Venice a hlavné sídlo je v malom mestečku Trebaseleghe. Vinárstvo bolo založené v dvadsiatych rokoch minulého storočia.

Viac o výrobcovi

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť