Pol Roger Pure Extra Brut 0,75l

Do obľúbených

[pol rožér pjůr bryt]

  • Ovocná, minerálna a extraktívna vôňa s tradičnou arómou sladkého pečiva a čerstvej citrusovej kôry. Vôňa plynulo prechádza do chuti. Minerálne, dlhé a živé šampanské víno s tónmi tropického ovocia. Charakteristický prejav šampanského je podčiarknutý príjemnou kyselinou.
  • Výborný aperitív
  • Tradičná metóda druhotného kvasenia vo fľaši
  • Chardonnay, Pinot Noir, Pinot Meunier

65,29 €

Zobraziť dostupnosť v 11 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 141 ks

Kód produktu: 16007

Pol Roger Pure Extra Brut 0,75l

Popis

Výrobca vína: Pol Roger
Krajina pôvodu: Francie
Krajina pôvodu: Francouzská vína
Vinárska oblasť: Champagne

Cuvée vytvořené z tradičních odrůd. Má decentně reduovanou kyselinu a žádnou dosage. Víno světlé barvy s krásným a živým perlením. Ovocná, minerální a extraktivní vůně s tradičním aroma sladkého pečiva a čerstvé citrusové kůry. Vůně plynule přechází do chuti. Minerální, dlouhé a živé šampaňské víno s tóny tropického ovoce. Charakteristický projev šampaňského je podtržen příjemnou kyselinou, která z něj dělá ideální aperitiv

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 12.5 %
Objem: 0,75 l
Zloženie: obsahuje siřičitany

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Pol Roger

Pol Roger sa narodil v dedine Ay, preslávené svojimi vinicami. Mladý Pol už vo svojich 18 rokoch predal svoje prvé víno. Rodina v roku 1851 založila firmu na produkciu vín a presťahovala sa do mesta Epernay.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť