Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Prapian Prosecco 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček prosecca Prapian, vinárstvo Sacchetto. Ako darček navyše dostanete Prapian "Presa N ° 3" Prosecco Brut Spumante v hodnote 12,95 €. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Z najprestížnejšej oblasti Prosecca, Valdobbiadene, sú Col De L'Utia Valdobbiadene Brut a Extra Dry. Okrúhla, elegantná a aromatická chuť s tónmi citrusového ovocia a jabĺk, vistárie. Balíček dopĺňa Presa No 3 Prosecco Frizzante DOCG, delikátna, s tónmi ovocia a bielych kvetov.

Prapian Prosecco 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Sacchetto

Cantine Sacchetto je jedným zo zástupcov modernej vinárskej školy a je významným producentom vín IGT / IGP vo Veneto. Nachádza sa na hraniciach provincií Treviso, Padua a Venice a hlavné sídlo je v malom mestečku Trebaseleghe. Vinárstvo bolo založené v dvadsiatych rokoch minulého storočia.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť