Premium Rum Selection #2 + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček Rumového festivalu GWS: k nákupu prémiového rumového kalendára SELECTION #2 dostanete ako darček Dos Maderas Seleccion 20cl v hodnote 15,25 €. Limitované, 3 ks na objednávku, akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Druhá edícia s novou skladbou tých najlepších, prémiových rumov. Jedinečná domáca degustácia pre vás a vašich priateľov. Široké spektrum chutí rumového sveta, od agricol rumov, cez „melasové“ až po netradičné rumové elixíry. 24 vzoriek po 40 ml – dvojnásobnom množstve oproti iným rumovým kalendárom. Pre plnohodnotný chuťový zážitok je súčasťou rumového kalendára degustačný pohár.

83,35 €

86,82 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom > 200 ks

Premium Rum Selection #2 + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Williams & Humbert

História a sláva sherry začína príchodom Maurov a ich vynálezu - destilačného prístroja, ktorým spotrebovávali prebytky z úrod, ktorý potom následne pridávali do nových vín. Vďaka šťastnej súhre prírodných podmienok v tomto najjužnejšom cípe Španielska vzniklo unikátne doliehované víno, ktoré sa spoločne s portským delí o najvyšší stupienok obľuby v tejto kategórii.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť