Port Quinta das Carvalhas, miniset 4 x 50 ml

Do obľúbených

[port kvinta das karvaljaš]

  • Miniset 4 portských vín Quinta das Carvalhas dáva možnosť prechutnať rôzne staré portské vína a urobiť si tak vlastný obrázok o tom, ako sa s vekom mení chuť vína. Najmladší desaťročný variant je žltohnedá so zlatistými odtieňmi a chuťou zrelého ovocia, medu a korenia. Dvadsaťročná vzorka má tehlovo jantárovú farbu a dokonale vyváženú chuť hrozienok, orechov a dreva. Tridsaťročný variant je takmer zlatý a pridáva tóny kandizovaných citrusov, sladkého drievka a exotického dubu.
  • Najstaršie štyridsaťročné portské je skutočný skvost. Krásne aromatická vôňa s tónmi zrelých pomarančov, hrozienok, orechov a pražených mandlí. Hladká a veľmi elegantná chuť s ovocnou sladkosťou medu a dotykmi korenia. Ideálny darček pre milovníkov portského vína.
  • Tradičný proces zrenia v dubových sudoch.
  • Tradičné portugalské odrody.

31,89 €

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 181 ks

Kód produktu: 23079

Port Quinta das Carvalhas, miniset 4 x 50 ml

Popis

Výrobca: Real Companhia Velha
Krajina pôvodu: Portugalsko
Vinárska oblasť: Portugalská vína » Douro

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 20 %
Druh vína: Portské, sherry, vermut
Odroda vína: Cuveé červené
Dekantácia: ne
Kategória, trieda: 6
Intenzita: 6
Zloženie: obsahuje siričitany

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Real Companhia Velha

Od založenia v roku 1756, kedy portugalský kráľ José I. zakladá vydaním Kráľovskej Charty spoločnosť Real Companhia Velha, rastie dôležitosť spoločnosti, čo dokazuje spolupráca s väčšinou kráľovských rodín, ktoré sa postupne striedali na portugalskom tróne.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť