Royal Oporto Rosé + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček, namiešajte si osviežujúci letný drink Royal Oporto Rosé s tonikom: pri nákupe 1 ks Royal Oporto Rosé dostanete ako darček 4 ks prémiového talianskeho toniku San Pellegrino. Limitované, 3 ks na objednávku, akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Prémiové ružové portské, delikátne snúbia sladkosť a plnosť červených portských, ktorú dopĺňa živosť a sviežosť bielych vín. Servíruje sa do veľkého vínneho pohára na kocky ľadu. Vďaka tomu môže víno rozvinúť svoju delikátnu arómu a stáva sa príjemne osviežujúcim nápojom. Pohárik na fotke je iba ilustratívny.
  • Fermentácia v nerezových tankoch bez ďalšieho zrenia.

20,63 €

10,21 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 88 ks

Royal Oporto Rosé + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Real Companhia Velha

Od založenia v roku 1756, kedy portugalský kráľ José I. zakladá vydaním Kráľovskej Charty spoločnosť Real Companhia Velha, rastie dôležitosť spoločnosti, čo dokazuje spolupráca s väčšinou kráľovských rodín, ktoré sa postupne striedali na portugalskom tróne.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť