Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Veľká noc s Moravou: Sedlák 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny veľkonočný balíček vinárstva Sedlák, z Veľkých Bílovic. Ako darček dostanete Muškát & Müller, Frizzante perlivé, v hodnote 6 €. Jemné a bohaté perlenie, živá, jemne sladkastá chuť s tónmi žltého melónu a zrelého hrozna Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Čo vás poteší?
  • Výrazný a minerálny Rizling rýnsky, pikantný Rizling vlašský s jemne medovými tónmi. Chardonnay zrelo v dubových sudoch, nádych citrusového ovocia a opäť medu. Bohaté Rulandské modré s tónmi marmeládového ovocia. Na záver "typická Frankovka z Bílovíc", príjemné tóny černíc a vanilky.
  • Fermentácia v nerezových tankoch.

Veľká noc s Moravou: Sedlák 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Sedlák

Mladí pokračovatelia rodinného vinárstva Sedlák, bratranci Milan a Jaroslav, nadväzujú v odovzdávaní skúseností svojich otcov už štvrtou generáciou. Už v roku 1918 postavil vo Veľkých Bílovice pradedo František Sedlák prvý pivnica. Týmto je tiež datovaný zrod samotného vinárskeho rodu.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť