Sedlák 5+1

Do obľúbených

  • Balíček 5 +1 vinárstva Sedlák, z Veľkých Bílovic. Ako darček dostanete Rulandské šedé, neskorý zber, v hodnote 9 EUR. Plné a bohaté víno s tónmi kompótovaných hrušiek a citrusov, harmonická chuť s pikantným záverom. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Čo vás poteší? Výrazný, svieži a minerálny Rizling rýnsky. Veltlínske zelené s tónmi medového melónu, limetky a zrelého ovocia, s príjemnou kyselinou. Svieže víno s pikantnou kyselinou a sladkastou dochuťou s tónmi malín a lesných jahôd, to je Frankovka rosé. Rulandské modré ponúkne hutnú a bohatú chuť s nádychom marmeládového ovocia a sladkých trieslovín. Balíček doplní polosuché Muškát & Müller Frizzante, živá a jemne sladkastá chuť s tónmi žltého melónu a zrelého hrozna.
  • Fermentácia v nerezových tankoch.

42,83 €

9,52 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 97 ks

Sedlák 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Sedlák

Mladí pokračovatelia rodinného vinárstva Sedlák, bratranci Milan a Jaroslav, nadväzujú v odovzdávaní skúseností svojich otcov už štvrtou generáciou. Už v roku 1918 postavil vo Veľkých Bílovice pradedo František Sedlák prvý pivnica. Týmto je tiež datovaný zrod samotného vinárskeho rodu.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť