Sedlák 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček 51 vinárstva Sedlák, z Veľkých Bílovic. Ako darček dostanete Neuburský neskorý zber, Sedlák v hodnote 8,65 EUR. Víno má ovocnú a kvetnatú vôňu. Plná, svieža chuť s potenciálom dlhšieho zrenia. Limitované, 3 ks na objednávku. Čo vás poteší?
  • Rulandské šedé s tónmi kompótovaných hrušiek, Tramín červený, ovocný, s dozretou kyselinou a medovým záverom. Rizling rýnsky je minerálny a príjemne svieži, Merlot je mohutné a plné víno s tónmi marmelády a drobného čierneho ovocia. Všetko dopĺňa Veltlínske zelené, v chuti sa prelínajú zrelé ovocné tóny a v dlhšom závere aj mineralita a príjemná kyselina.
  • Fermentácia v nerezových tankoch.

48,27 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 83 ks

Sedlák 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Sedlák

Mladí pokračovatelia rodinného vinárstva Sedlák, bratranci Milan a Jaroslav, nadväzujú v odovzdávaní skúseností svojich otcov už štvrtou generáciou. Už v roku 1918 postavil vo Veľkých Bílovice pradedo František Sedlák prvý pivnica. Týmto je tiež datovaný zrod samotného vinárskeho rodu.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť