Špalek BIO 5+1

Do obľúbených

  • Balíček 5+1 vinárstva Špalek, Nový Šaldorf, všetky vína v kategórii BIO. Ako darček dostanete Rulandské biele - Rizling rýnsky, v hodnote 8,50 EUR. Výrazne ovocná chuť, bohatá s vyváženým obsahom cukru a kyselín. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Čo vás poteší?
  • V balíčku nájdete Rizling rýnsky, výrazný a minerálny, s nádychom sušených marhúľ a medu, suchý a korenistý Veltlín s tónmi zeleného korenia. Sauvignon VOC Znojmo je vyvážené víno s nezameniteľným prejavom, s tónmi čiernych ríbezlí, egrešov a žihľavy, zo známej trate Kraví hora. Šesticu uzatvára Zweigeltrebe, "Kraví Hora" so zamatovou trieslovinou a jemnou dochuťou, s tónmi zrelých višní a černíc.

50,25 €

11,17 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 18 ks

Špalek BIO 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Špalek

Malé, tradičné a predovšetkým rodinné vinárstvo, ktorého príbeh siaha až do roku 1945. Novodobá história však začína až rokom 1991, kedy František Špalek, Marek Špalek a Petr Ilgner založili v nových politických pomeroch klasický vinársky podnik.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť