Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Sůkal 5+1

Do obľúbených

  • Balíček 5+1 vinárstva Sůkal. Ako darček dostanete Rizling vlašský, "Kukvička" v hodnote 10 EUR. V chuti je dlhé, svieže, s tónmi sušeného ovocia a bylín. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Čo ochutnáte?
  • Skvelý Rizling rýnsky, Terroir "Podkovné", dlhý a svieži s tónmi lipového kvetu, citrusov a sušených marhúľ. Tramín "Krásna Hora" má charakteristickú chuť s nádychom agátového medu a sladkého korenia, Sauvignon Terroir "Kukvička" je harmonický a ušľachtilý, s tónmi hluchavky a egrešov. Šťavnaté a minerálne je Veltlínske zelené "Podkovné", v chuti s korenistými tónmi. Všetko dopĺňa vyvážené Rulandske šedé "Krásna Hora" s tónmi sušeného ovocia a bylín.

Sůkal 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Sůkal

Rodinnú vinársku firmu založil v roku 1990 pán Miloslav šukal. V tom istom roku si nechal od družstva vrátiť pozemky a do roku 1993 vysadil 0,5 ha vinice. V roku 1996 prevzal vinárstvo syn Milan a do roku 2003 spoločne vysadili 5 ha nových viníc. Od roku 1996 začali s výrobou akostných a prívlastkových vín, ktorá sa od roku 1997 plní len do fliaš.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť