Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Veľká noc s Moravou: Sůkal 5+1

  • Špeciálny balíček vinárstva Sůkal. Ako darček dostanete Rizling rýnsky, kabinet, "Podkovné", v hodnote 8,89 EUR. Ľahký a šťavnatý Rizling s tónmi bylinkového čaju a lipového kvetu. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Čo ochutnáte v balíčku?
  • Vynikajúci Pinot Noir, dlhá chuť s tónmi jahodového džemu a jesenného lesa. Skvelé rizlingy, rýnsky "Na Stráni" s nádychom citrusov a sušených marhúľ, vlašský "Kukvička" je dlhý a harmonický s tónmi sušeného ovocia a bylín. Balíček dopĺňa svieži Sauvignon s tónmi vyzretých egrešov a citrusov a plné Rulandske šede s tónmi jadrového ovocia a bylín.

Veľká noc s Moravou: Sůkal 5+1

Zloženie tohto balíka

Vinárstvo Sůkal

Rodinnú vinársku firmu založil v roku 1990 pán Miloslav šukal. V tom istom roku si nechal od družstva vrátiť pozemky a do roku 1993 vysadil 0,5 ha vinice. V roku 1996 prevzal vinárstvo syn Milan a do roku 2003 spoločne vysadili 5 ha nových viníc. Od roku 1996 začali s výrobou akostných a prívlastkových vín, ktorá sa od roku 1997 plní len do fliaš.

Viac o výrobcovi

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť