Veľká noc s Moravou: Sůkal 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny veľkonočný balíček 5+1 vinárstva Sůkal. Ako darček dostanete Veltlínske zelené, kabinet, "Podkovné", v hodnote 6,89 EUR. V chuti je svieža, šťavnatá, minerálna a stredne dlhá, s kvetinovými a korenistými tónmi. Limitované, 3 ks na objednávku. Čo ochutnáte?
  • Skvelé rizlingy, ryniak Terroir "Podkovné", dlhý a svieži s tónmi lipového kvetu, citrusov a sušených marhúľ a vlašiak "Kukvička" je dlhý a harmonický s tónmi sušeného ovocia a bylín. Tramín má charakteristickú chuť s nádychom agátového medu a sladkého korenia, Sauvignon je harmonický s tónmi hluchavky a egrešov. Všetko dopĺňa vyvážené Rulandské šedé, s tónmi sušeného ovocia a bylín.

52,75 €

Zobraziť dostupnosť v 11 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 21 ks

Veľká noc s Moravou: Sůkal 5+1

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Sůkal

Rodinnú vinársku firmu založil v roku 1990 pán Miloslav šukal. V tom istom roku si nechal od družstva vrátiť pozemky a do roku 1993 vysadil 0,5 ha vinice. V roku 1996 prevzal vinárstvo syn Milan a do roku 2003 spoločne vysadili 5 ha nových viníc. Od roku 1996 začali s výrobou akostných a prívlastkových vín, ktorá sa od roku 1997 plní len do fliaš.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť